17 Травня
2019
Залишилося до події
3
міс
30
дні
6
год.
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

Міжнародний день боротьби з гомофобією

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми відзначається в системі міжнародних днів ООН 30 липня. Він був заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй в 2013 році.

Суть цього свята полягає в тому, щоб показати всім, що представники сексуальних меншин — це повноцінні члени суспільства, які роблять такий же внесок у загальний розвиток держави, як і інші

Міжнародний день боротьби з гомофобією — досить нове свято. Воно відзначається 17 травня, починаючи з 1972 року. Цивілізоване суспільство сьогодні активно протистоїть гомофобії, тим не менш, у багатьох країнах це явище не викорінено й досі.

Гомофобія — це неприйняття гомосексуальної орієнтації людей. Довгі роки гомофобія була своєрідною нормою поведінки. Гомосексуалісти ж вважалися ізгоями суспільства, які стикалися зі зневагою і агресією у всіх проявах життя.

Суть цього свята полягає в тому, щоб показати всім, що представники сексуальних меншин — це повноцінні члени суспільства, які роблять такий же внесок у загальний розвиток держави, як і інші. Цей день є своєрідним нагадуванням про жорстокість людей, які в період нацистських режимів засилали геїв в концтабори, переслідували їх і всіляко гнобили. На жаль, фізичні розправи над представниками сексуальних меншин — це не рідкість і сьогодні. Тому з популяризацією даного свята у світ має прийти розуміння того, що права секс-меншин повинні дотримуватися в будь-якому сучасному суспільстві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0