3 Грудня
2015
Унікальна дата
Додав:
Редакція
сайту
(27.12.2015)

Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez»UAPL

3001
На карті
У перший день жовтня відзначають Міжнародний день музики. Це свято було призначене на 1 жовтня рішенням ЮНЕСКО з ініціативи...

Вже традиційно зима у Львові розпочнеться під звуки доброго джазу: з 3 по 6 та 12 грудня 2015 року XV міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez» святкуватиме свій ювілей! Цього року вільна інтелектуальна музика наповнить чотирнадцять культурних центрів України та Польщі.

Потужні звуки «Джазбезу» лунатимуть у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Харкові, Києві та Одесі, а також в польських Новіцах, Любліні, Перемишлі, Вроцлаві, Білостоку та Варшаві! Концерти у Львові відбуватимуться у залах Львівської філармонії, клубі «Picasso», у «JazzClub.Lviv» на вул.Вірменській, 35 та в Театрі ім. Марії Заньковецької.

Урочисте відкриття ювілейного фестивалю відбудеться символічно, як 15 років тому — в містах зародження та розвитку його ідей — Львові та Перемишлі. На п'ятнадцятому «ДжазБезі» виступить близько сотні майстрів джазу зі США, Індії, Греції, Ірану, Туреччини, Вірменії, Казахстану, Німеччини, Австрії, Португалії, Польщі та України! Серед найвідоміших виконавців фестивалю: зірковий проект MATEEN-BAUER-TOKAR-KUGEL, у якому до відомих майстрів фрі-джазу Марка Токара та Клауса Кюґеля приєднаються саксофоніст Сабір Матін зі США та тромбоніст Йоганнес Бауер з Німеччини; Logan Richardson & Igor Osypov Quartet, де талановитий український гітарист Ігор Осипов творить разом із видатним американським саксофоністом Лоґаном Річардсоном та володарі гран-прі найпрестижнішого польського джазового конкурсу «Jazz nad Odra 2015» Vehemence Quartet.

Родзинками фестивалю стануть: джаз на традиційних індійських інструментах (мріданґа, канджира, морсінг); музичні експерименти на органі Хаммонда; джазові інтерпретації Астора П'яццоли на бандонеоні; орієнтальний джаз на дудуці, українсько-австрійський проект «Лемківська сюїта» та презентація Львівської Школи Джазу та Сучасної музики!

Ювілейний фестиваль «Jazz Bez» відбудеться в рамках кампанії проти ксенофобії в Україні «Мистецтво толерантності».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0