Дата народження:
26 Жовтня 1883 (136 р. тому)
Знак зодіаку: Скорпіон
Дата смерті:
08 Листопада 1970 (49 р. тому)
На момент смерті було 87 років
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Наполеон ХіллUS

Американський філософ та психолог успіху

Наполеон Хілл народився в США 26 жовтня 1883 року. Після школи він почав навчання в Джорджтаунському університеті і паралельно влаштувався на роботу, щоб оплачувати навчання. Наполеон працював репортером невеликої газети, ставши одним із самих талановитих репортерів цього видання. Його потенціал оцінили колеги, і це визначило його подальшу долю.

Трохи пізніше губернатор штату Теннессі Роберт Л. Тейлор замовив у Хілла серію статей про відомих людей. Для написання однієї зі статей Наполеону потрібно було познайомитися з могутнім промисловцем Ендрю Карнегі. Саме це знайомство відкрило нові горизонти в роботі журналіста. Він почав писати книгу на тему особистого успіху людини. Крім того, репортер займався навчанням людей своїм методикам досягнення успіху. Хілл проаналізував життя та діяльність найвидатніших людей свого часу і на основі цього зробив висновки про закономірності успішності.

Помер Наполеон Хілл 8 листопада 1970 року. Його принципи бізнес-мотивації активно використовують і зараз у всьому світі. На ідеях Хілла сьогодні базуються багатомільярдні бізнес-проекти Америки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0