13 Липня
1930 (89 р. тому)
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

Почався перший в історії Чемпіонат світу з футболуUY

Уругвай був обраний місцем проведення Чемпіонату світу з футболу не випадково. Збірна цієї країни в 1924 році перемогла на VIII Олімпійських іграх, а потім повторила свій успіх в Парижі й Амстердамі на наступних Олімпіадах. Уругвайські футболісти вважалися одними з кращих у світі, тому вони заслужили для своєї країни почесну роль приймаючої сторони на першому Чемпіонаті світу.

13 липня 1930 року в Уругваї почався перший чемпіонат світу з футболу. Для проведення змагань в країні побудували новий стадіон, який назвали «Сентенаріо», що в перекладі означає «століття». Уругвайська сторона взяла на себе організацію всіх матчів і розміщення делегацій від країн-учасниць чемпіонату.

Брали участь в чемпіонаті 13 команд від різних країн. Першими учасниками чемпіонату світу з футболу стали: Аргентина, Бразилія, Болівія, Чилі, Мексика, Парагвай, Франція, Югославія, Румунія, Бельгія, Перу, США та сам Уругвай.

Першими поєдинками чемпіонату стали матчі між збірними Франції та Мексики та між командами Бельгії та США. Люсьєн Лоран став автором першого забитого м'яча в рамках проведення чемпіонатів світу. Збірна Уругваю в підсумку і стала першим в історії чемпіоном світу з футболу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Інші події в цей день:
  • В Лос-Анджелесі з'явився знаменитий напис «Hollywood»US
    Рік:
    1923
Коментарі 0