Дата народження:
22 Квітня 0571 (1448 р. тому)
Знак зодіаку: Телець
Дата смерті:
08 Червня 0632 (1387 р. тому)
На момент смерті було 61 рік
Додав:
Редакція
сайту
(13.12.2016)

Пророк МухаммедSA

Засновник та головний пророк ісламу.

Пророк Мухаммед, який вважається засновником ісламу, з'явився на світ у місті Мекка десь в 571 році. Вчені стверджують, що він народився або 20 квітня, або 22 квітня 571 року. Мухаммед ніколи не знав свого батька, оскільки той помер ще до того, як хлопчик народився. У шестирічному віці у нього не стало і матері, а потім помер і дідусь, який займався вихованням онука.

Після цього майбутнього пророка взяв до себе його дядько. З ним Мухаммед і відправився до Сирії, де вперше побачив безліч духовних традицій, які об'єднували іудаїзм, християнство та інші віросповідання.

У 21 рік Мухаммед почав працювати прикажчиком у торговельній крамниці однієї багатої вдови. Пізніше він одружився на ній. Мухаммед часто намагався залишитися на самоті, щоб зануритися в свої роздуми і глибоке споглядання. Одного разу він побачив фігуру Аллаха яка світилася. Той назвав Мухаммеда своїм посланником.

Далі пророк почав активно проповідувати. Через це аристократія Мекки організувала проти нього змову. Прихильники Мухаммеда допомогли йому виїхати в Медину. Там і була заснована перша громада мусульман. Незадовго до смерті пророк знову відправився в Мекку і зруйнував там язичницькі ідоли. А 8 червня 632 року земний шлях пророка Мухаммеда закінчився.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0