Дата народження:
22 Травня 1813 (206 р. тому)
Знак зодіаку: Близнюки
Дата смерті:
13 Лютого 1883 (136 р. тому)
На момент смерті було 70 років
Додав:
Редакція
сайту
(11.12.2016)

Ріхард ВагнерDE

Видатний німецький композитор, диригент, філософ і теоретик мистецтва.

Один з найвідоміших німецьких композиторів Ріхард Вагнер народився в Лейпцигу 22 травня 1813 року. Ріхард виховувався вітчимом, оскільки батько помер, коли він був ще неповнолітнім. Саме вітчим відправив Вагнера навчатися музиці. Свою першу музичну п'єсу він написав у 15-річному віці.

У 1831 році Вагнер вступив до університету Лейпцига. Через два роки він вже працював хормейстером в Лейпцігському театрі. Тоді він і написав свої відомі опери «Феї» і «Заборона любові». Вагнера в той час знали також як талановитого диригента, який в роботі з театральною трупою геніально інтерпретував твори Бетховена.

Музикант взяв собі в дружину Мінну Планер. Він працював музичним директором одного з театрів міста Кенігсберг. Кілька років Ріхард жив у Лондоні і Парижі. Публіка цих міст сприймала його прекрасно. Там він написав «Ріенці», «Летючого голландця», «Лоенгрін». Найвідомішим твором Вагнера можна по праву назвати драму «Трістан і Ізольда».

13 років композитор не повертався на Батьківщину. Коли в 1863 році він нарешті приїхав до Німеччини, то поставив цикл «Кільця».

12 лютого 1883 року Ріхарда Вагнера не стало. Помер він у Венеції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0