Дата народження:
13 Березня 1911 (108 р. тому)
Знак зодіаку: Риби
Дата смерті:
24 Січня 1986 (33 р. тому)
На момент смерті було 75 років
Додав:
Редакція
сайту
(10.12.2016)

Рональд ХаббардUS

Американський письменник і філософ, творець діанетики та саєнтології.

Рональд Хаббард народився в Сполучених Штатах Америки 13 березня 1911 року. Батько Рональда був офіцером військово-морських сил, але своє дитинство хлопчик провів не на романтичному морі, а на дикому заході, де знаходилося ранчо сімейства Хаббардів.

У підлітковому віці Рон зацікавився роботами Фрейда, а пізніше відправився у дворічну подорож країнами Азії. Він побував у Китаї, Індії, Японії, відвідував тибетські монастирі, намагаючись пізнати сутність життя людини.

У 30-40-х роках XX століття активно розвивалася наукова фантастика. Твори Хаббарда стали одними з найпопулярніших у цьому жанрі. Він творив у різних літературних напрямках. Серед творів письменника можна знайти справжні шедеври в пригодницькому, фантастичному, детективному жанрі. Крім того, автор писав сценарії для фільмів, романи в жанрі фентезі, вірші. За шість років Рон написав 138 творів. Він вигадав науку про душевне здоров'я — діанетику, але науковий світ не визнав її.

У 1952 році Хаббард висунув ідею саєнтології. За два роки церкви сейентології відкрилися по всьому світу. В деяких країнах цю церкву визнали тоталітарною деструктивною сектою.

Помер Рональд Хаббард 24 січня 1986 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0