19 Вересня
2020
Залишилося до події
11
міс
0
дні
19
год.
Унікальна дата
Додав:
Редакція
сайту
(17.01.2018)

Рош а-Шана (єврейський Новий рік)IL

Рош а-Шана — одне з найбільш значимих єврейських свят. Воно символізує початок нового року й нової долі для кожної людини. Рош а-Шана святкують два дні: 1 й 2 числа єврейського місяця тишрей.

Здавна вважалось, що саме цього дня Всевишній записує в Книгу Життя головні події, що трапляться з людьми в наступному році. Комусь цей день віщує радість, комусь — достаток, а комусь — кохання. І євреї вірять, що Бог всім людям готує тільки щасливу долю. Тому Рош а-Шана можна вважати святом життя, віри й добра.

«Знайти спасіння за одну годину» - саме так вітає навколишній світ кожен єврей цього дня. Намагаючись закликати до свого житла радість і «солодке» життя, люди накривають багатий стіл, їдять яблука з медом, різні солодощі. Також на святковому столі обов'язково є страви з риби, яка вважається символом достатку, приготовлена бараняча голова — як є символом головування, овочі, фрукти, а також кільця моркви, що нагадують золоті монети.

Рош а-Шана — родинне свято. Його неможливо уявити без красивих подарунків, душевних посиденьок і звуків труби шофара. Саме цей звук має почути в день свята кожен єврей, і тоді щастя буде з ним цілий рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 2