Дата народження:
19 Липня 1814 (205 р. тому)
Знак зодіаку: Рак
Дата смерті:
10 Січня 1862 (157 р. тому)
На момент смерті було 48 років
Додав:
Редакція
сайту
(9.12.2016)

Семюель КольтUS

Винахідник шестизарядного револьвера.

Семюел Кольт народився в США 19 липня 1814 року. У 16 років він працював матросом і помітив принцип фіксування рульового колеса на кораблі. Надалі він використовував аналог такого ж механізму при виготовленні стрілецької зброї.

Перший револьвер Кольта автоматично повертав барабан при зведенні курка. У такому положенні він фіксувався для пострілу. 25 лютого 1836 року ця зброя була запатентована. На життя і дослідження «доктор Кольт», як він сам називав себе, заробляв виставами зі «звеселяючим газом» (оксидом азоту), який забезпечував п'янкий ефект.

У період американсько-мексиканської війни зброю Семюеля Кольта активно використовували техаські рейнджери. Кольт отримав держзамовлення на свій винахід і виготовив 1000 револьверів на заводі І. Уїтні. Пізніше він відкрив власну збройну майстерню в Хартфорді.

У 1852 році Кольт отримав чергове державне замовлення на інші моделі своїх револьверів. Він став заможною людиною, тому міг дозволити собі будівництво великого заводу на узбережжі в Хартфорді. Компанія Семюеля Кольта знаходиться там й досі.

Помер зброяр 10 січня 1862 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0