Дата народження:
04 Грудня 1963 (57 р. тому)
Знак зодіаку: Стрілець
Додав:
Редакція
сайту
(2.02.2017)

Сергій БубкаUA

Видатний український спортсмен легкоатлет світового рівня (стрибки з жердиною). Багаторазовий світовий рекордсмен та олімпійський чемпіон (1988). Герой України. Член Зали Слави IAAF.

Найтитулованіший український спортсмен Сергій Бубка народився 4 грудня 1963 року в місті Луганськ. Із дитинства він займався в ДЮСШ «Динамо», а в 20-річному віці отримав звання заслуженого майстра спорту.

Сергій закінчив державний інститут фізичної культури в Києві. Він є шестиразовим чемпіоном світу у стрибках із жердиною, переможцем безлічі змагань, організованих Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій, національним та європейським чемпіоном. У 1985 році він підкорив висоту 6 метрів на змаганнях у Парижі, а кращий спортивний результат Бубки на відкритому повітрі (6 метрів 14 сантиметрів) досі залишається неперевершеним з 1994 року. Натомість рекорд Сергія у приміщеннях (6 метрів 15 сантиметрів), який був досягнутий в 1993 році, був побитий французьким легкоатлетом Рено Лавіллені тільки в 2014 році і всього на 1 см (6 метрів 16 сантиметрів).

На неофіційних змаганнях Бубка «брав» навіть висоту в 6 метрів 37 сантиметрів. За свою кар'єру спортсмен встановив 35 світових рекордів. За ці видатні досягнення його нагородили безліччю державних премій. Серед найпрестижніших звань Сергія Бубки можна назвати триразове звання кращого спортсмена світу.

23 червня 2005 року Бубка очолив Національний олімпійський комітет України. Крім того, він регулярно проводить неофіційні міжнародні змагання зі стрибків із жердиною, участь в яких — честь для кожного спортсмена у світі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0