Дата народження:
25 Серпня 1930 (89 р. тому)
Знак зодіаку: Діва
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

Шон КоннеріGB

Англійський і американський кіноактор, продюсер, незабутній «Агент 007».

Інтернаціональний актор і режисер Шон Коннері має величезну фільмографію. Він знявся в 70 різнопланових фільмах, грав у театрі і працював на телебаченні. Народився він 25 серпня 1930 року в Шотландії. Його батьки були простими робітниками. У дитинстві Шон любив футбол і коней. Шанувальником кіно його складно було назвати. Все змінив один візит Коннері в театр. Тоді акторство просто зачарувало молодого хлопця.

У 16-річному віці хлопець потрапив на Британський військово-морський флот. На флоті він активно займався спортом, навіть став чемпіоном із боксу. Після повернення додому працював каменярем, шофером, лакувальником трун, охоронцем, манекенником. Список його професій був дуже різноманітний. Але акторством Коннері зайнявся лише в 1951 році. У театрі йому не довіряли серйозних ролей. У кіно він вперше знявся в 1956 році. Дебютним фільмом Шона Коннері стала картина «Дороги назад немає».

Популярність наздогнала Коннері після виходу в прокат картини «Доктор Но» про Джеймса Бонда. У цьому фільмі Шон Коннері грав самого агента 007.

Затребуваність Коннері як актора з часом збереглася. Його навіть визнавали найсексуальнішим чоловіком світу — в 1989 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0