Дата народження:
20 Лютого 1966 (53 р. тому)
Знак зодіаку: Риби
Додав:
Редакція
сайту
(12.12.2016)

Сінді КроуфордUS

Відома в 90-х американська актриса та супермодель

Одна з найуспішніших манекенниць світу Сінді Кроуфорд народилася в США (штат Іллінойс) 20 лютого 1966 року. Вона закінчила школу з дуже хорошими результатами і хотіла пов'язати своє життя зі сферою інженерної хімії. Але, вступивши до університету, вона незабаром кинула його, оскільки стала фотомоделлю.

З 1980 року Сінді регулярно включали в список найбільш затребуваних моделей світу. Вона знімалася для обкладинок провідних журналів, ставала офіційною особою косметичних компаній, брала участь в показах колекцій найвідоміших будинків моди.

У 1997 році Кроуфорд назвали другою за красою жінкою в світі після Демі Мур. А в 2002 році її внесли в список 50-ти найкрасивіших людей планети. Крім того, її неодноразово називали в числі найсексуальніших зірок світу.

Перший шлюб моделі з актором Річардом Гіром тривав з 1991-го по 1995-ий рік. Через три роки після офіційного розлучення з Гіром вона вдруге вийшла заміж. Її обранцем став давній друг Кроуфорд Ренд Гербер, який на той момент був власником мережі ресторанів. З Рендом вона виховує двох дітей.

Сінді Кроуфорд в роки активної роботи моделлю була однією з найбільш високооплачуваних представниць цієї професії. Зараз її статок оцінюють в 35 мільйонів доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0