Дата народження:
17 Листопада 1906 (113 р. тому)
Знак зодіаку: Скорпіон
Дата смерті:
05 Серпня 1991 (28 р. тому)
На момент смерті було 85 років
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

Соїтіро ХондаJP

Видатний японський інженер та підприємець. Засновник компанії Honda Motor Corporation.

Соїтіро Хонда, виходець із міста Хамамацу, народився 17 листопада 1906 року. Його батько був сільським ковалем, а потім він відкрив ремонтну майстерню з обслуговування велосипедів. Там Соїтіро і захопився технікою, з якої згодом пов'язав своє життя.

У 15 років він влаштувався в токійську автомайстерню, в якій стрімко почав міняти спеціалізації і незабаром став проектувальником гоночного автомобіля. Автомобіль Хонди в результаті і виграв гонку, в якій брав участь.

У 1928 році Хонда запатентував металеві спиці автомобільного колеса. Після цього він зайнявся створенням нового гоночного автомобіля, який назвав на честь рідного міста.

По закінченню Другої світової війни Соїтіро Хонда став виробником мотоциклів. Його фірма перетворилася на світового лідера в цій галузі.

Випуск автомобілів у компанії Хонди почався в 1970-х роках. У 1973 році він припинив керувати своїм концерном, але, як і раніше, працював над проектами.

Помер Соїтіро Хонда 5 серпня 1991 року, не впоравшись із серйозним захворюванням нирок. Його дітище досі вважається символом надійного автомобіля і користується величезним попитом у всьому світі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0