Дата народження:
09 Липня 1956 (63 р. тому)
Знак зодіаку: Рак
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

Том ХенксUS

Американський кіноактор і продюсер.

Том Хенкс — уродженець штату Каліфорнія. Він народився 9 липня 1956 року. Коли хлопчикові виповнилося п'ять, його батьки розлучилися. Всі діти, народжені в сім'ї, залишилися жити з батьком. Крім самого Тома, в сім'ї виховувалися брат і сестра.

Акторські здібності у Тома Хенкса почали виявлятися з юних років, тому пізніше він вступив на факультет акторської майстерності в Каліфорнійський університет. Але навчання він не закінчив, тому що вважав за краще виступати у складі акторської групи Клівленда.

У 1980 році Том Хенкс почав зніматися в кіно. Успіх його наздогнав після ролі у романтичній комедії «Сплеск». Відмінні ролі він отримав у фільмах «Великий», «Тернер і Хуч». Поступово його почали кликати не тільки в комедії.

Чудово проявив себе Том Хенкс у фільмі «Філадельфія», в ньому він зіграв адвоката, хворого на СНІД. За цю роль Том Хенкс у 1993 році отримав премію «Оскар».

Також Хенкс випробував свій режисерський талант і талант сценариста. Серед останніх робіт Тома Хенкса слід відзначити «Термінал», «Код Да Вінчі». Приватне життя актора також виявилося насиченим. Він був двічі одружений, від цих шлюбів у нього народилося четверо дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0