Нравится
Нравится

Український День довкілля

Відзначається — На третю суботу квітня
20 Квітня Сб. (дата для 2013 року)
19 Квітня Сб. (дата для 2014 року)
18 Квітня Сб. (дата для 2015 року)
Український День довкілля

«Природу найлегше підкорити, підкоряючись їй»

— Ф. Бекон

19 квітня в 2014 році відзначається Український день довкілля. Дата свята щороку призначається на третю суботу квітня.

Святкування Дня навколишнього середовища, який з'явився завдяки підписанню спеціального президентського указу, проводиться з 1999 року.

В принципі, поява цього свята пов'язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі.

Український День довкілля

«Дорога цивілізації вимощена консервними банками»

— Альберто Моравіа

Український день довкілля організовується спеціальним комітетом, який займається підготовкою тематичних заходів, пов'язаних з висадкою рослин в лісах і парках, прибиранням паркових територій, плануванням скверів, газонів, клумб в населених пунктах, ліквідацією стихійних звалищ в громадських місцях, місцях відпочинку і дозвілля.

Зазвичай всі ці заходи широко висвітлюються у пресі, оскільки головна мета свята — підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Український День довкілля

«Так. Ми не поспішаємо справедливо ставитися до інших видів на Землі, але сміємо скаржитися, що вища сила відбирає наші життя»

— Ірвін Уелш

Відео: Український День довкілля
Відео: Український День довкілля
Відео: День довкілля
Відео: Охорона довкілля⇓ ПОДІЛИСЯ ДУМКОЮ ⇓