Дата народження:
30 Листопада 1874 (146 р. тому)
Знак зодіаку: Стрілець
Дата смерті:
24 Січня 1965 (55 р. тому)
На момент смерті було 91 рік
Додав:
Редакція
сайту
(10.12.2016)

Уїнстон ЧерчілльGB

Видатний британський державний і політичний діяч, лауреат Нобелівської премії

Видатний британський політик і громадський діяч Уїнстон Черчілль народився 30 листопада 1874 року. Він походив із відомого дворянського роду, який жив у палаці Бленхейм.

Уїнстон навчався в «армійському» класі елітної школи сестер Томсон, де, крім усього, вивчав фехтування. Після школи він вступив до Королівського військового училища й закінчив його у званні молодшого лейтенанта. Спочатку служив у королівському гусарському полку, а в 1896 році перевівся на роботу військового репортера в Daily Graphic. Черчілля відправили на Кубу, потім в інші «гарячі точки» світу. Одного разу він навіть потрапив до полону.

У 1900 році Черчілль був обраний членом парламенту, а в 1904 році виграв вибори до Палати Громад від Ліберальної партії. Під час першої світової війни Уїнстон очолював британський флот, паралельно займаючись формуванням військово-повітряних сил Великобританії.

Черчилль отримав Нобелівську премію в галузі літератури. Його численні таланти втілювалися в різних сферах мистецтва. У 1955 році він вирішив залишити велику політику.

24 січня 1965 року Уїнстона Черчілля не стало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0