17 Липня
1950 (68 р. тому)
Додав:
Редакція
сайту
(15.12.2016)

В США відкрився перший «Діснейленд»US

17 липня 1950 року в США відкрився перший «Діснейленд». Це сталося в Анахаймі, штат Каліфорнія. Його відкрив відомий американський мультиплікатор Уолт Дісней. Церемонія відкриття «Діснейленду» була найграндіознішою в історії розвитку розважального бізнесу для дітей.

Уолт Дісней придумав створити «Діснейленд», коли гуляв зі своїми доньками в парку. Йому не подобалося чекання, доки діти катаються на каруселях. Він вирішив створити комплекс розваг, у якому цікаво могли проводити час і самі дорослі, і діти.

Для цього йому знадобилось 17 мільйонів доларів. Але в доволі стислі терміни інвестиція Діснея окупилася в десятикратному розмірі. За першу чверть століття «Діснейленд» відвідали 200 мільйонів людей з усього світу.

У 1963 році Дісней почав будувати новий парк у Флориді. Він відкрився в жовтні 1971 року. А в 1983 році почав свою роботу «Діснейленд» в Токіо. У 1992 році відкрився парк в Парижі. Символами цих парків стали Міккі-Маус та Дональд Дак — герої мультфільмів Уолта Діснея. «Діснейленд» — мрія всіх дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0