Дата народження:
31 Січня 1911 (108 р. тому)
Знак зодіаку: Водолій
Дата смерті:
11 Серпня 1996 (23 р. тому)
На момент смерті було 85 років
Додав:
Редакція
сайту
(10.12.2016)

ВангаBGMK

Знаменита болгарська ясновидиця.

Коли Ванга з'явилася на світ, її довго не давали ім'я, оскільки батьки побоювалися за життя дівчинки: настільки слабкою вона народилася. На щастя, Ванга вижила і стала дуже відомою людиною. Навколо її життя ходить безліч чуток та легенд. Але достеменно відомо, що народилася вона 31 січня 1911 року в сучасній Македонії. Коли дівчинці виповнилося 4 роки, її мати померла, а Вангу взяла на виховання сусідка, оскільки батько був на фронті.

У 12 років Ванга залишилася незрячою. Вона втратила зір під час страшної бурі. В батька і його нової дружини не було грошей на операцію, тому дівчинку відправили до будинку сліпих на три роки. З цього моменту у неї почали виявлятися надприродні здібності.

Ванга поступово ставала ясновидицею і цілителькою. Протягом 25 років збулося понад 7 тисяч прогнозів провидиці. Вона передбачила поразку Гітлера, замах на Кеннеді, багато політичних подій у світі. За те, що передрекла смерть Сталіна, Ванга потрапила до в'язниці, але була звільнена після того, як передбачення збулося.

У 1967 році Ванга отримала статус офіційного службовця Болгарії. Померла провидиця 11 серпня 1996 року. Багато із її пророкувань збуваються досі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0