Дата народження:
01 Жовтня 1881 (138 р. тому)
Знак зодіаку: Ваги
Дата смерті:
28 Вересня 1956 (63 р. тому)
На момент смерті було 75 років
Додав:
Редакція
сайту
(16.12.2016)

Вільям БоїнгUS

Знаменитий американський літакобудівник, засновник компанії «Боїнг»

Вільям Боїнг народився в США (штат Мічиган) 1 жовтня 1881 року. Провчившись кілька років в Єльському університеті, він так і не отримав диплом. Боїнг переїхав з рідного Детройта в Сіетл і за прикладом батька зайнявся деревообробним бізнесом.

У 1908 році Вільям відвідав перший з'їзд авіаторів Сполучених Штатів Америки, який проходив у Лос-Анджелесі. Саме ця подія і перевернула його життя з ніг на голову.

Авіація спочатку сприймалася Боїнгом і його близьким оточенням як хобі. Разом зі своїм товаришем Джорджем Конрадом Вестервельтом, який у минулому був моряком, Вільям закінчив курси аеронавтики, після чого друзі серйозно зайнялися вивченням конструкції аеропланів. І вже через кілька років він підняв у повітря свій перший літак. Історичний політ відбувся в 1916 році. На наступний рік Боїнг зареєстрував свою компанію і зайнявся розробкою гідролітака.

Чисельність працівників у компанії Боїнга стрімко збільшувалася. Поступово він став головним виробником гідропланів в світі. Сучасні літаки «Боїнг» вважаються дуже надійними і комфортабельними. На жаль, сам конструктор так і не побачив справжніх авіаційних шедеврів, які сьогодні робить його компанія. Боїнг помер 28 вересня 1956 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0