Нравится
Нравится

Всесвітній день дитини

Відзначається — Щорічно 20 Листопада
20 Листопада Ср. (дата для 2013 року)
20 Листопада Чт. (дата для 2014 року)
20 Листопада Пт. (дата для 2015 року)
Руки фарби

«Кожне дитя до деякої міри геній і кожен геній до деякої міри дитя»

— А. Шопенгауер

20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Всесвітній день дітей

«Дитинство — коли все дивно і ніщо не викликає подиву»

— А. Рівароль

Всесвітній день дитини також відзначається в день, коли Організація Об'єднаних націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини.

Серед головних проблем, про які зазвичай згадують у Всесвітній день дітей, можна назвати дитячу смертність. За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, на сьогоднішній день в світі помирає близько 11 мільйонів дітей молодше п'яти років. Безліч дітей вже в самому малому віці стають інвалідами, не отримують необхідного рівня освіти, якісної Чашечка медичної допомоги та інших необхідних умов для нормального життя.

Боротьбу з цими сумними явищами постійно веде дитячий фонд ООН, вивчаючи проблеми дітей навіть в період їхнього внутрішньоутробного знаходження.«Діти святі й чисті. Не можна робити їх іграшками власного настрою»

— А. Чехов

Відео: Всесвітній день дітей
Відео: Всесвітній день дитини⇓ ПОДІЛИСЯ ДУМКОЮ ⇓