26 Квітня
2019
Залишилося до події
3
міс
8
дні
6
год.
Додав:
Редакція
сайту
(13.12.2016)

Всесвітній день інтелектуальної власності

Книга — це не тільки джерело знань. Це простий доступ до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства.

Мета цього свята направлена на те, щоб люди усвідомили в більшій мірі всю важливість інновацій та досліджень для загального комфорту нашого життя.

26 квітня — Всесвітній день інтелектуальної власності. Встановлення цього свята пов'язане з жовтнем 1999 року, коли відбулося засідання Всесвітньої організації інтелектуальної власності, на якому і було вирішено заснувати таке свято. Датою для нього вибрали 26 квітня, оскільки в цей день була заснована організація WIPO, яка займається охороною і розвитком інтелектуальної власності людей, компаній і т.д.

Ініціювали святкування даної події китайці. З їх легкої руки свято прийняло світове співтовариство і відзначає його щорічно з 1999 року.

Мета цього свята направлена на те, щоб люди усвідомили в більшій мірі всю важливість інновацій та досліджень для загального комфорту нашого життя. Для досягнення цієї мети і потрібні всілякі патенти, авторські права, торгові знаки та інші інструменти, що дозволяють захистити від посягань інтелектуальну власність. День інтелектуальної власності можна розцінювати як один з методів досягнення економічного і культурного розвитку сучасного суспільства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0