Дата народження:
11 Червня 1910 (109 р. тому)
Знак зодіаку: Близнюки
Дата смерті:
25 Червня 1997 (22 р. тому)
На момент смерті було 87 років
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

Жак Ів КустоFR

Відомий французький океанограф та мандрівник, автор багатьох книг та фільмів про Світовий океан. Загальновідомий як Капітан Кусто.

11 червня 1910 року в сім'ї роз'їзного комерсанта народився майбутній дослідник Жак Ів Кусто. Сім'я проживала неподалік від Бордо і кожне літо проводила на березі Біскайської затоки. Саме там хлопчик навчився плавати і полюбив на все своє життя море.

Після закінчення школи Жак Ів Кусто вступив до Військово-морської академії, вирішивши пов'язати свою долю з такою близькою його серцю стихією. Вже невдовзі група, в якій навчався Кусто, направилася в кругосвітню подорож на кораблі, а сам Жак отримав унікальний шанс познайомитися з усіма таємницями глибин.

По закінченню навчання він потрапив на службу у військово-морських силах на базу в Шанхаї. Одного разу Кусто потрапив в автомобільну аварію, після чого його рука виявилася паралізованою. Йому знадобилися роки, щоб повернути їй рухливість.

Кусто є творцем підводного кисневого апарату замкнутого типу. Заручившись підтримкою колег, він створює примітивне підводне судно для підводних досліджень.

Жан воював у складі французького Опору під час Другої світової війни. У 1950-і роки він переобладнав британський тральщик під дослідні роботи і здійснив на цьому судні безліч експедицій в Атлантичному, Індійському океанах, Червоному, Чорному, Аравійському морях та в Перській затоці.

Помер великий дослідник моря 25 червня 1997 року у віці 87 років, залишивши після себе величезну кількість книг і фільмів про океан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0