Дата народження:
18 Лютого 1898 (121 р. тому)
Знак зодіаку: Водолій
Дата смерті:
14 Серпня 1988 (31 р. тому)
На момент смерті було 90 років
Додав:
Редакція
сайту
(12.12.2016)

Енцо ФерраріIT

Італійський конструктор, засновник автомобілебудівної компанії «Ferrari».

Енцо Феррарі — творець мрії всіх автолюбителів — розкішного і дорогого автомобіля з однойменною назвою «Феррарі». Він народився 18 лютого 1898 року в Італії. Батько сімейства володів невеликою автомайстернею, яка знаходилася на першому поверсі будинку, в якому проживали Феррарі. Оскільки батько Енцо помер, хлопчик поступово став сам заробляти, щоб прогодувати всю сім'ю.

Після першої світової війни Енцо став випробувачем автомашин в одній з італійських компаній в Мілані. З часом він навіть почав брати участь в гонках за команду «Альфа-Ромео», а за 9 років після старту своєї спортивної кар'єри Феррарі заснував свою команду під назвою «Скудеріа Феррарі». Досі ця команда є лідером у різних серіях перегонів «Формули».

Свою кар'єру в «Альфа-Ромео» він закінчив на посаді директора спортивного відділу, хоча починав працювати там звичайним водієм.

Свою участь в гонках Феррарі припинив після народження сина — в 1932 році. Він сконструював автомобіль за власним проектом і дав йому своє ім'я. З 1939 року «Феррарі» стала окремою компанією. Її повна назва — «Auto Avio Costruzioni Ferrari». Перший автомобіль під цим брендом зійшов із конвеєра в 1946 році.

Помер Енцо Феррарі 14 серпня 1988 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0