13 Червня
2020
Залишилося до події
9
міс
20
дні
21
год.
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

Католицький день святого АнтоніяUA

6 грудня починаються різдвяні свята у християн. Цього дня відзначається католицький день святого Миколая — покровителя всіх...

Святий Антоній Падуанський — один із найбільш шанованих святих у католиків.

Святий Антоній Падуанський — один із найбільш шанованих святих у католиків. Тому католицький день святого Антонія, який святкують 13 червня, теж вважається дуже важливим днем у житті віруючих.

Мощі Антонія — величезна духовна цінність цього світу. Цю святиню щодня відвідують тисячі людей. На іконах святий завжди зображений із символом Слова Божого — книгою. Невинність і доброта - саме ті якості, за які люди піднесли Антонія до рангу святих. Своє життя він присвятив зціленню хворих і просвітництвом необізнаних.

Цей день також сповнений добрими намірами. Оскільки Антоній завжди зображується з палаючим серцем і полум'ям в долонях, тепло й добро вважаються лейтмотивами цього церковного свята.

Господь творив великі дива через Антонія, проявляючи свою могутність і милосердя. По цей час його образ допомагає грішникам знайти праведний шлях, полюбити Бога й знайти істину у вірі. Сучасники Антонія шанували його за великий дар слова й зцілення, за що його і зарахували до лику святих в 1232 році. І до цих пір люди віддають йому данину поваги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0