Дата народження:
13 Червня 1943 (76 р. тому)
Знак зодіаку: Близнюки
Додав:
Редакція
сайту
(26.01.2017)

Малькольм МакдауеллGB

Відомий англійський актор театру і кіно, славиться своїми яскравими та екстраординарними ролями.

Малькольм Макдауелл (Malcolm McDowell), один з найзнаменитіших сучасних британських акторів театру і кіно народився 13 червня 1943 року в Сполученому королівстві.

Спочатку він грав невеликі ролі в театральній глибинці, проте потім витяг «щасливий квиток», потрапивши в трупу Шекспірівського театру. Пізніше грав у безлічі художніх фільмів і репертуарних спектаклях, проте найбільшу популярність здобув у 70-х роках минулого століття після виходу «Заводного апельсина» культового режисера Стенлі Кубріка і шокував Європу « Калігулою» Тінто Брасса, в якому Макдауелл геніальний виконав головну роль.

Відзначився актор і в москальському кінематографі — після того, як у 1991 році виконав роль червоного комісара Юровського у фільмі «Царевбивця». Причому грав він у тандемі з великим Олегом Янковським і, будучи британцем, зміг, тим не менш, зрозуміти і передати образ революційного діяча, який став катом царської сім'ї. В останні роки образ актора був неодноразово використаний в декількох комп'ютерних іграх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0