Дата народження:
11 Вересня 1862 (157 р. тому)
Знак зодіаку: Діва
Дата смерті:
05 Червня 1910 (109 р. тому)
На момент смерті було 48 років
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

О'ГенріUS

Видатний американський письменник-прозаїк, майстер жанру оповідання.

Вільям Сідні Портер, якого весь світ знає як О'Генрі, народився в США 11 вересня 1862 року. Його батько був лікарем, а матері Вільям практично не знав, оскільки вона рано померла.

У 17-річному віці юнак почав заробляти свої гроші, влаштувавшись на роботу в аптеку. Маючи на руках диплом фармацевта, Вільям поїхав в інший штат, де працював у земельному управлінні, у банку, різноробочим.

У 80-х роках XIX століття з'явилися перші твори О'Генрі. У 1894 році він став видавцем тижневика «Роллінг Стоун», в якому друкувалися в основному його ж нариси, вірші з ілюстраціями його ж авторства. Через деякий час у банку, де він працював касиром, була виявлена недостача. Через це письменника звільнили, а оскільки він переховувався від правосуддя, його засудили до п'яти років тюремного ув'язнення. У в'язниці він продовжував писати вже під своїм відомим псевдонімом.

Майстер подвійних розв'язок просто зачарував читачів. До сих пір його книги «Серце Заходу», «Точні справи», «Чотири мільйони» та інші користуються успіхом серед любителів книг всього світу.

Помер О'Генрі на 49-му році життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0