Дата народження:
13 Червня 1958 (61 р. тому)
Знак зодіаку: Близнюки
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

Сергій МаковецькийUARU

Радянський та москальський актор українського походження, Народний артист Московії.

Маковецький Сергій Васильович народився 13 червня 1958 року в Києві. Зараз він — один з самих затребуваних акторів театру і кіно. Як його тільки не називають колеги! І «велика дитина» і «віктюківських талісман». Зі своїм кокетливим чубом і наївним поглядом Сергій на зламі XX століття відмінно вписався у вимоги режисерів щодо «не-героїв».

Олексій Балабанов, у якого Сергій Маковецький знявся в п'яти фільмах, якось сказав: «Не кожного любить батіг, а Маковецького він любить». На що актор відповів: «Тому що я, напевно, такий хороший». Для Маковецького «його режисер» той, який довіряє і який багато не говорить. А «не його режисер» той, який нічого не говорить, переконуючи тим самим, що актори і так все знають.

Сергій Маковецький не шкодує про незіграні ролі. А в роботі над роллю для нього важливі деталі, за якими можна вибудовувати образ. В нього є своя «тема», свій «шарм», які надають картині чи спектаклю особливе дихання. Коли в 90-х роках писали про професію актора, зі статті в статтю кочував штамп «4М»: Машков, Миронов, Меньшиков і, звичайно ж, Маковецький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0