Дата народження:
16 Травня 1957 (62 р. тому)
Знак зодіаку: Телець
Додав:
Редакція
сайту
(14.12.2016)

Юрій ШевчукRU

Відомий музикант та опозиційний діяч Московії. Лідер рок гурту «ДДТ».

Легендарний соліст гурту «ДДТ» Юрій Шевчук народився в Магаданській області 16 травня 1957 року. Його батько був військовим, тому школу Юрій закінчив вже в Уфі. Після цього юнак поступив в Башкирський педагогічний інститут на художньо-графічне відділення.

Усе своє свідоме життя Шевчук провів з музикою. Він рано почав писати пісні, сам виконував їх для друзів. Одного разу він познайомився з Геннадієм Родіним. Завдяки цьому тандему і з'явилася група «ДДТ».

Група «ДДТ» працювала в Ленінграді. Сам Шевчук не тільки співав, але і знявся у фільмі-концерті «Гра з невідомими», а також кількох інших фільмах, для яких, крім усього, писав музику. У 1990 році на екрани вийшла найпопулярніша картина за участю Шевчука «Духів день». Артиста запрошували на зйомки імениті режисери, які цінували його дух свободи і непокори. Ці ідеї співак пропагує і у своїх піснях, написаних для «ДДТ».

Активна громадянська позиція і сміливість у висловлюваннях стали візитною карткою Юрія. Разом з групою він виступає в так званих «гарячих» точках, де проходять бойові дії. Він не завжди зрозумілий владі, але чесність і неповторність пісень Шевчука зробили його справжнім кумиром вже декількох поколінь фанів. Легендарний співак є великим другом України підтримавши наш народ в самі складні моменти конфліктів з Московією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Коментарі 0