Дата народження:
06 Січня 1412 (608 р. тому)
Знак зодіаку: Козеріг
Дата смерті:
30 Травня 1431 (589 р. тому)
На момент смерті було 19 років
Додав:
Редакція
сайту
(9.12.2016)

Жанна Д’АркFR

Легендарна французька воїтельниця, одна з командирів військами під час столітньої війни з Англією. Французька національна героїня.

Жанна Д'Арк народилася у Франції 6 січня 1412 року. Ще в підлітковому віці дівчинка почала стверджувати, що їй чуються голоси святих Катерини, Маргарити та Михайла Архангела. Вони їй нібито сказали, що саме ця дівчинка, заручившись підтримкою спадкоємця престолу Карла, колись допоможе встановити мир у Франції.

Вся Франція чекала свого рятівника, який зміг би позбавити народ від впливу англійців. Юна пастушка Д'Арк, озброївшись мечем, домоглася зустрічі з Карлом, як того хотіли голоси. Дівчина переконала спадкоємця, що зможе забезпечити йому перемогу в боротьбі з суперниками. І військо пішло за Жанною Д'Арк. Як і обіцяла дівчина, перемога була не за горами. Карл був коронований, а саму Жанну охрестили Орлеанської дівою.

Але Карл зрадив свою рятівницю. Він фактично відмовився від підтримки її війська, тому воно зазнало поразки. Саму Д'Арк полонили бургундці. Щоб розправитися з сильною суперницею, її звинуватили в чаклунстві. У результаті проти Жанни Д'Арк висловилися не тільки судді, а й церква, правителі якої просто боялися унікального дару дівчини.

Засуджена до смерті Жанна Д'Арк була прилюдно спалена в 19-річному віці. Це сталося 30 травня 1431 року на руанській площі біля ринку. У 1455 році вона була виправдана посмертно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
В цей день народилися:
Коментарі 0